Menu
Košík

Univerzální parkovací kamery pro dodávky

Parkovací senzory s couvací kamerou zabudované v držáku SPZ dodáváme s možností přídavného osvětlení - může mít zabudované LED diody pro lepší viditelnost při couvání i ve velmi slabých světelných podmínkách. Neocenitelnou výhodou držáku s parkovací kamerou jsou dva zabudované parkovací senzory, kte..
1 560Kč 1 800Kč
Cena:1 300Kč
Couvací kamera v držáku SPZ má rozměr standardní podložky pod SPZ evropského standardu. V držáku SPZ je zabudovaná couvací kamera s LED diodami pro lepší viditelnost v slabých světelných podmínkách. Pomocí kloubků si můžete couvací kameru nastavit (nahoru / dolů) do požadovaného úhlu pohledu. Držák ..
1 180Kč
Cena:983Kč
Parkovací kamera UNI-DRILL je vhodná pro rovné a mírně šikmé karoserie vozidel. Její výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací úhel až 150 °. Parkovací kameru UNI-DRILL máme v nabídce i s možností rozšíření o přisvětlení pomocí 8-LED, které pomáhají osvětlovat vozovku při snížené viditelnosti..
650Kč 900Kč
Cena:542Kč
Univerzální couvací kamera UNI-VAN je vhodná pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou kamerou s pozorovacím úhlem 120° a s nočním viděním. Pro lepší couvání i v nejhorších podmínkách jsou v kameře zabudované infračervené LED diody (9ks), které výrazně zjasňují obraz. Ke kam..
1 990Kč 3 500Kč
Cena:1 658Kč
SKU: OFF-ROAD, terénní vozy, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, průmyslová vozidla a stroje
Univerzální couvací kamera UNI-VAN MINI je vhodná jak pro osobní vozidla tak i pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou optikou s pozorovacím úhlem 170 ° a s nočním viděním. Ke kameře jsou přibaleny všechny kabely, konektory a doplňky které budete potřebovat při montáži. Pa..
1 500Kč 1 800Kč
Cena:1 250Kč
SKU: Parkovací senzory s couvací kamerou
Parkovací senzory s couvací kamerou UNI-SENSOR jsou vhodné jak pro osobní vozidla tak i pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou optikou s pozorovacím úhlem 170 ° a s nočním viděním. Pro ještě lepší viditelnost v tmavých podmínkách jsou v základě kamery zabudované 2 světeln..
1 200Kč
Cena:1 000Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)