Menu
Košík

Parkovací a jiné kamery pro autobusy, mikrobusy, minibusy

SKU: Vysoké rozlišení / Širokoúhlý záběr / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Univerzální kamera VESTYS ONE je už na pohled velmi robustní, co je i její největší výhodou. Kamera má zaoblené tvrzené sklo, díky čemuž má nejen širší pozorovací úhel, ale i vyšší odolnost proti nárazu například kamínků z cesty, které se od ní snadněji odrazí bez poškození skla. Díky vysoké voděodo..
1 590Kč 1 990Kč
Cena:1 325Kč
SKU: Kompaktní rozměry / IR noční vidění / Vysoké rozlišení
Kamera VESTYS ONE Mini se i přes své malé rozměry v mnohém vyrovná svým větším sestrám, resp. kamerám s většími rozměry. Je plná nejmodernějších technologií a je obzvlásť vhodná pro instalaci na místa, kde nemáte dostatek prostoru pro umístění kamery s klasickým rozměrem. Kamera ONE Mini je vhodná p..
1 620Kč
Cena:1 350Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Odolná konstrukce / IR noční režim
Univerzální kamera VESTYS SIMPLE je obzvlášť vhodná jako parkovací, resp. couvací kamera na kamion, karavan, autobus, pracovní a zemědělské stroje a vozidla, ale i pro pohotovostní vozidla. Kamera je nejen odolná vůči nárazu, ale má také vysokou voděodolnost a odolnost vůči prachu, sněhu, atd ... V..
1 300Kč
Cena:1 083Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná. Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozidla. Díky voděodolnosti a kovovému tělu, je mo..
1 250Kč
Cena:1 042Kč
SKU: Automaticky uzavíratelný kryt / IR noční režim / Odolná konstrukce
Při kameře VESTYS HIDE se již nemusíte starat o to, zda je zasněžená, orosená od vody, či zašpiněná od prachu. Díky automaticky uzavíratelnému krytu jsou tyto starosti navždy minulostí. Ochranný kryt se automaticky otevře při zapnutí kamery a automaticky se uzavře po vypnutí kamery. Je to jednoduchá..
2 590Kč
Cena:2 158Kč
SKU: Dvě samostatně nastavitelné kamery / IR noční režim / Vysoké rozlišení
Parkovací kamera VESTYS DUO díky dvěma nezávisle pohybujícím se optikám nabízí řidiči ještě větší přehled toho, co se děje za vozem. Tato duální kamera má rozsah pohledu pro první kameru 170° a pro druhou kameru 120°. Kamera má vynikající viditelnost i v noci díky zabudovaným IR diodám. Tato odolná ..
2 590Kč
Cena:2 158Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / Kovové tělo / Mikrofon
Hledáte kameru s opravdu malými rozměry, širokoúhlým záběrem, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konstrukcí? VESTYS Mini je pro vás ta pravá. Díky jejímu malému rozměru a nastavitelné konzole má množství způsobů umístění a je tak jednou z nejuniverzálnějších kamer pro užitková vozidla na trhu. Je vho..
1 550Kč
Cena:1 292Kč
SKU: Boční sledování / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Kamera VESTYS SIDE je díky svému tvaru a způsobu uchycení určená primárně pro sledování boční části vozidla. To znamená, že zachytí nejen mrtvý úhel, ale zvýší i bezpečnost na boční straně vozidla během jízdy. Kamera má odolné kovové tělo a tvrzené sklo, které chrání optiku a vnitřek kamery před poš..
1 490Kč 2 050Kč
Cena:1 242Kč
SKU: Interiérová kamera / Otočná konzola / IR noční režim
Už z názvu této kamery vyplývá, že je navržena a určena primárně do interiéru vozidel. VESTYS INSIDE je vhodná jako kamera do autobusu, karavanu, či do nákladového prostoru. Využití v autobuse je pravděpodobně nejužitečnější, protože pomocí ní můžete sledovat bezpečnost a chování pasažérů. P..
1 350Kč
Cena:1 125Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)