Menu
Košík

Couvací a jiné kamery pro nákladní vozidla, přívěsy, návěsy


SKU: Vysoké rozlišení / Širokoúhlý záběr / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Univerzální kamera VESTYS ONE je už na pohled velmi robustní, co je i její největší výhodou. Kamera má nejširší pozorovací úhel z naší ponuky a to až 170°. Díky vysoké voděodolnosti, ale i celkové odolnosti použitých materiálů, je kamera jako stvořená do náročných podmínek. AHD snímací senzor je jed..
1 590 Kč 1 990 Kč
Cena:1 314 Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Odolná konstrukce / IR noční režim
Kamera pro nákladní vozidla Vestys Simple Univerzální kamera Vestys Simple je obzvlášť vhodná jako parkovací, resp. couvací kamera na kamion, karavan, autobus, pracovní a zemědělské stroje a vozidla, ale i pro pohotovostní vozidla. Kamera je nejen odolná vůči nárazu, ale má také vysokou voděodolnos..
1 390 Kč
Cena:1 149 Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozidla Vestys Classic Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná.Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozid..
1 250 Kč
Cena:1 033 Kč
SKU: Automaticky uzavíratelný kryt / IR noční režim / Odolná konstrukce
Kamera s automatickým krytem pro nákladní a užitková vozidla Při kameře VESTYS HIDE se již nemusíte starat o to, zda je zasněžená, orosená od vody, či zašpiněná od prachu. Díky automaticky uzavíratelnému krytu jsou tyto starosti navždy minulostí. Ochranný kryt se automaticky otevře při zapnutí kame..
2 590 Kč
Cena:2 140 Kč
SKU: Pro doplnění bezdrátového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárování / Rychlé spojení / Širokoúhlý záběr
Bezdrátová kamera VESTYS WideView 150 je plně kompatibilní s naším bezdrátovým setem VESTYS AHD ke kterému lze připojit až 4 takové kamery. Se širokoúhlou optikou až 150 stupňů umožňuje kamera monitorovat větší oblast kolem vozidla, čímž zlepšuje bezpečnost při manévrování a práci. Její infra noční ..
1 890 Kč 2 290 Kč
Cena:1 562 Kč
Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlišení
SKU: Vysoké rozlišení AHD / Jednoduché ovládání / Rychlé spojení / Připojení až 4 kamer současně
Jednoznačně nejjednodušší řešení jako ve vozidle propojit kameru s monitorem je bezdrátově. U většiny levných setů může být tento bezdrátový signál doprovázený rušením a výpadky. Avšak při AHD bezdrátovém setu je to úplně jinak - obraz je čistý, stabilní a dokonce ve vysokém rozlišení. Přenosov..
4 490 Kč 5 750 Kč
Cena:3 711 Kč
SKU: Dvě samostatně nastavitelné kamery / IR noční režim / Vysoké rozlišení
Couvací kamera se dvěma optiky Vestys Duo Parkovací kamera VESTYS DUO díky dvěma nezávisle pohybujícím se optikám nabízí řidiči ještě větší přehled toho, co se děje za vozem. Tato duální kamera má rozsah pohledu pro první kameru 170° a pro druhou kameru 120°. Kamera má vynikající viditelnost i v no..
2 590 Kč
Cena:2 140 Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / Kovové tělo / Mikrofon
Kamera pro karavan i užitková vozidla Hledáte kameru s opravdu malými rozměry, širokoúhlým záběrem, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konstrukcí? VESTYS Mini je pro vás ta pravá. Díky jejímu malému rozměru a nastavitelné konzole má množství způsobů umístění a je tak jednou z nejuniverzálnějších kam..
1 180 Kč 1 550 Kč
Cena:975 Kč
SKU: Sledování mrtvého úhlu / Konzola na kulatou tyč / IR noční vidění / Vysoké rozlišení
Kamera pro nákladní a užitková vozidla Vestys Round Kamera pro nákladní a užitková vozidla Vestys Round je odolná univerzální kamera, která má díky uchycení na speciální konzoli možnost flexibilního nastavení. Kameru lze uchytit v různých polohách a zároveň otáčet téměř ve všech směrech. Díky její ..
1 750 Kč 2 160 Kč
Cena:1 446 Kč
SKU: Boční sledování / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Boční kamera pro nákladní vozidla Vestys Side Kamera VESTYS SIDE je díky svému tvaru a způsobu uchycení určená primárně pro sledování boční části vozidla. To znamená, že zachytí nejen mrtvý úhel, ale zvýší i bezpečnost na boční straně vozidla během jízdy. Kamera má odolné kovové tělo a tvrzené sklo..
1 250 Kč
Cena:1 033 Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / IR noční režim
Boční kamera pro sledování stran a mrtvých úhlů vozidla Kamera Wide Side je ideální kamerou pro instalaci na boční část vozu, resp. na sledování bočních a mrtvých úhlů během jízdy. Ať se jedná o dlouhý přívěs nebo kratší karavan, každý řidič jednoznačně ocení pozorování bočních stran přímo na monit..
1 590 Kč
Cena:1 314 Kč
SKU: Interiérová kamera / Otočná konzola / IR noční režim
Interiérová kamera do vozů Vestys Inside Už z názvu této kamery vyplývá, že je navržena a určena primárně do interiéru vozidel. VESTYS INSIDE je vhodná jako kamera do autobusu, karavanu či do nákladového prostoru. Využití v autobuse je pravděpodobně nejužitečnější, protože pomocí ní můžete sledovat..
1 350 Kč
Cena:1 116 Kč
SKU: Výkon LED 8x3W / 1154 lumenov / odolná konštrukcia
Pracovní světlo pro nákladní a pracovní vozidla Vestys Work Pracovní světlo na auto Vestys Work s integrovanou kamerou s moderním senzorem a širokoúhlou optikou má svítivost až 1154 lumenů díky 8 výkonným 3W LED modulům. Světlo má rozptyl 65° a dokáže nasvítit vzdálenost až 45 m. Pracovní světlo VE..
2 670 Kč
Cena:2 207 Kč
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)