Menu
Košík

Univerzální parkovací kamery pro dodávky


Parkovací senzory s couvací kamerou zabudované v držáku SPZ dodáváme s možností přídavného osvětlení - může mít zabudované LED diody pro lepší viditelnost při couvání i ve velmi slabých světelných podmínkách. Neocenitelnou výhodou držáku s parkovací kamerou jsou dva zabudované parkovací senzory, kte..
1 560Kč 1 800Kč
Cena:1 289Kč
SKU: pro vozidla bez třetího brzdového světla
Univerzální brzdové světlo s couvací kamerou je vhodné pro:vozidla bez třetího brzdového světla karavany dodávky pohotovostní vozidlaautobusy speciálně upravené vozyParkovací kamera v třetím brzdovém světle pro vozidla které nemají třetí brzdové světlo Couva..
2 690Kč 4 350Kč
Cena:2 223Kč
Couvací kamera v držáku SPZ má rozměr standardního rámečku SPZ evropského standardu. V rámečku SPZ je zabudovaná couvací kamera, kterou je možné rozšířit o noční režim s LED diodami pro lepší viditelnost v slabých světelných podmínkách nebo rovněž o dynamické trajektorie, které pomáhají navádět ke s..
1 180Kč
Cena:975Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná. Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozidla. Díky voděodolnosti a kovovému tělu, je mo..
1 250Kč
Cena:1 033Kč
Parkovací kamera UNI-DRILL je vhodná pro rovné a mírně šikmé karoserie vozidel. Její výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací úhel až 150 °. Parkovací kameru UNI-DRILL máme v nabídce i s možností rozšíření o přisvětlení pomocí 8-LED, které pomáhají osvětlovat vozovku při snížené viditelnosti..
650Kč 900Kč
Cena:537Kč
SKU: Dvě samostatně nastavitelné kamery / IR noční režim / Vysoké rozlišení
Parkovací kamera VESTYS DUO díky dvěma nezávisle pohybujícím se optikám nabízí řidiči ještě větší přehled toho, co se děje za vozem. Tato duální kamera má rozsah pohledu pro první kameru 170° a pro druhou kameru 120°. Kamera má vynikající viditelnost i v noci díky zabudovaným IR diodám. Tato odolná ..
2 590Kč
Cena:2 140Kč
Couvací kamera UNI-VAN sedí na dodávková vozidla:Úchyty kamery jsou navrženy tak, aby seděly na všechny typy dodávek, karavanů a mikrobusů Na autobusy doporučujeme použít masivnější kamery které naleznete v menu nákladní vozidlaParkovací kamera pro dodávky a karavany..
1 990Kč 3 500Kč
Cena:1 645Kč
SKU: OFF-ROAD, terénní vozy, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, průmyslová vozidla a stroje
UNI-VAN MINI couvací kamera pro osobní a dodávková vozidlaÚchyty kamery jsou navrženy tak, aby se daly nainstalovat na všechny typy vozidel Na autobusy doporučujeme použít masivnější kamery které naleznete v menu nákladní vozidlaParkovací kamera pro osobní a dodávkov..
1 800Kč
Cena:1 488Kč
SKU: Parkovací senzory s couvací kamerou
Parkovací senzory s couvací kamerou UNI-SENSOR jsou vhodné jak pro osobní vozidla tak i pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou optikou s pozorovacím úhlem 170 ° a s nočním viděním. Pro ještě lepší viditelnost v tmavých podmínkách jsou v základě kamery zabudované 2 světeln..
1 200Kč
Cena:992Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)