Menu
Košík

Univerzální parkovací kamery pro dodávky


SKU: Vysoké rozlišení / Širokoúhlý záběr / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Univerzální kamera VESTYS ONE je už na pohled velmi robustní, co je i její největší výhodou. Kamera má nejširší pozorovací úhel z naší ponuky a to až 170°. Díky vysoké voděodolnosti, ale i celkové odolnosti použitých materiálů, je kamera jako stvořená do náročných podmínek. AHD snímací senzor je jed..
1 590 Kč 1 990 Kč
Cena:1 314 Kč
Parkovací senzory s couvací kamerou zabudované v držáku SPZ dodáváme s možností přídavného osvětlení - může mít zabudované LED diody pro lepší viditelnost při couvání i ve velmi slabých světelných podmínkách. Neocenitelnou výhodou držáku s parkovací kamerou jsou dva zabudované parkovací senzory, kte..
1 560 Kč 1 800 Kč
Cena:1 289 Kč
SKU: pro vozidla bez třetího brzdového světla
Univerzální brzdové světlo s couvací kamerou je vhodné pro:vozidla bez třetího brzdového světla karavany dodávky pohotovostní vozidlaautobusy speciálně upravené vozyParkovací kamera v třetím brzdovém světle pro vozidla které nemají třetí brzdové světlo Couva..
2 690 Kč 4 350 Kč
Cena:2 223 Kč
Couvací kamera v držáku SPZ má rozměr standardního rámečku SPZ evropského standardu. V rámečku SPZ je zabudovaná couvací kamera, kterou je možné rozšířit o noční režim s LED diodami pro lepší viditelnost v slabých světelných podmínkách nebo rovněž o dynamické trajektorie, které pomáhají navádět ke s..
1 180 Kč
Cena:975 Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozidla Vestys Classic Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná.Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozid..
1 250 Kč
Cena:1 033 Kč
Parkovací kamera UNI-DRILL je vhodná pro rovné a mírně šikmé karoserie vozidel. Její výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací úhel až 150 °. Parkovací kameru UNI-DRILL máme v nabídce i s možností rozšíření o přisvětlení pomocí 8-LED, které pomáhají osvětlovat vozovku při snížené viditelnosti..
650 Kč 900 Kč
Cena:537 Kč
SKU: Pro doplnění bezdrátového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárování / Rychlé spojení / Širokoúhlý záběr
Bezdrátová kamera VESTYS WideView 150 je plně kompatibilní s naším bezdrátovým setem VESTYS AHD ke kterému lze připojit až 4 takové kamery. Se širokoúhlou optikou až 150 stupňů umožňuje kamera monitorovat větší oblast kolem vozidla, čímž zlepšuje bezpečnost při manévrování a práci. Její infra noční ..
1 890 Kč 2 290 Kč
Cena:1 562 Kč
Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlišení
SKU: Vysoké rozlišení AHD / Jednoduché ovládání / Rychlé spojení / Připojení až 4 kamer současně
Jednoznačně nejjednodušší řešení jako ve vozidle propojit kameru s monitorem je bezdrátově. U většiny levných setů může být tento bezdrátový signál doprovázený rušením a výpadky. Avšak při AHD bezdrátovém setu je to úplně jinak - obraz je čistý, stabilní a dokonce ve vysokém rozlišení. Přenosov..
4 490 Kč 5 750 Kč
Cena:3 711 Kč
SKU: Dvě samostatně nastavitelné kamery / IR noční režim / Vysoké rozlišení
Couvací kamera se dvěma optiky Vestys Duo Parkovací kamera VESTYS DUO díky dvěma nezávisle pohybujícím se optikám nabízí řidiči ještě větší přehled toho, co se děje za vozem. Tato duální kamera má rozsah pohledu pro první kameru 170° a pro druhou kameru 120°. Kamera má vynikající viditelnost i v no..
2 590 Kč
Cena:2 140 Kč
Couvací kamera UNI-VAN sedí na dodávková vozidla:Úchyty kamery jsou navrženy tak, aby seděly na všechny typy dodávek, karavanů a mikrobusů Na autobusy doporučujeme použít masivnější kamery které naleznete v menu nákladní vozidlaParkovací kamera pro dodávky a karavany..
1 990 Kč 3 500 Kč
Cena:1 645 Kč
SKU: OFF-ROAD, terénní vozy, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, průmyslová vozidla a stroje
UNI-VAN MINI couvací kamera pro osobní a dodávková vozidlaÚchyty kamery jsou navrženy tak, aby se daly nainstalovat na všechny typy vozidel Na autobusy doporučujeme použít masivnější kamery které naleznete v menu nákladní vozidlaParkovací kamera pro osobní a dodávkov..
1 800 Kč
Cena:1 488 Kč
Zobrazuji 1 až 11 z 11 (celkem stran 1)