Menu
Košík

Monitory a WiFi k parkovacím kamerám

Na všechny monitory a WiFi adaptéry lze připojit kteroukoliv kameru pro osobní auta z naší nabídky.

SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko/ Funkce v menu
Výhody monitoru ve zpětném zrcátkuuniverzální umístění na každé zpětné zrcátko slouží jako plnohodnotné zpětné zrcátko okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaMonitor ve zpětném zrcátku pro couvací kamery Mon..
1 060 Kč 1 450 Kč
Cena:876 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko
Monitor pro couvací kamery je dokonale ukrytý a zamaskovaný ve zpětném zrcátku. Displej je viditelný pouze když je aktivní. V opačném případě je vidět pouze odrazivou plochu zrcadla. Monitor nainstalujete velmi jednoduše. Na zadní straně má pružný držák, pomocí kterého jej uchytíte na vaše původní z..
990 Kč 1 290 Kč
Cena:818 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost přilepení na přístrojovú desku nebo přisátí na sklo
Výhody stojanového monitoru:kompaktní rozměr umístění na čelní sklo pomocí přísavky umístění na palubní desku přilepením okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaStojanový monitor do auta pro couvací kamery ..
1 060 Kč 1 200 Kč
Cena:876 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost přilepení na přístrojovú desku nebo přisátí na sklo
Tento klasický 4.3″ stojanový monitor do auta má kvalitní displej a video vstupy pro parkovací kameru, nebo DVD přehrávač .Monitor můžete v autě umístit na palubní desku pomocí stojanu s pevnou oboustrannou páskou nebo na sklo pomocí stojanu s přísavkou. Monitor má clonu proti slunci a pohyblivý klo..
850 Kč 1 100 Kč
Cena:702 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Výklopná funkce pomocí tlačítka
Výhody sklápěcího monitoru:kompaktní rozměr umístění na palubní desce přilepením otevření jedním tlačítkem okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaSklápěcí monitor do auta pro couvací kamery Sklápěcí..
1 190 Kč 1 330 Kč
Cena:983 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Výklopná funkce pomocí tlačítka
Sklápěcí monitor pro couvací kamery je velmi praktický a ovladatelný jednou rukou. Po zaklopení v autě nezabírá téměř žádné místo. Jeho efektivita spočívá i v tom, že ne vždy se potřebujete dívat kam couváte a proto ho v takových případech nemusíte ani otevřít. Otevřete si jej pouze, když potřebujet..
1 060 Kč 1 300 Kč
Cena:876 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Uchycení na místo původního zrcadla
Zpětné zrcátko s 4,3″ LCD monitorem je vhodné pro všechny námi nabízené couvací kamery. Zpětné zrcátko s kvalitní zrcadlovou plochou nahrazuje originální zrcadlo ve vozidle a jednoduše se instaluje výměnou za původní zpětné zrcátko pomocí držáku uváděného na originální pětici na čelním skle. Uvolnít..
1 500 Kč 1 920 Kč
Cena:1 240 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko / 7" displej
Monitor do auta s možností multimediálních funkcí ve zpětném zrcátku Monitor ve zpětném zrcátku se 7″ úhlopříčkou displeje je vhodný pro všechny námi nabízené couvací kamery. Monitor ve zpětném zrcátku se jednoduše instaluje nasazením na originální zpětné zrcátko pomocí pružného držáku. Kabely k mo..
1 490 Kč
Cena:1 231 Kč
SKU: dosah 10m
WiFi sada zajišťuje bezdrátový přenos mezi couvací kamerou a monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti táhnout kabeláž napříč vozidlem. Instalace WiFi sady pro parkovací kamery je jednoduchá a pomocí přibaleného návodu ji bez problémů zvládne i laik. WiFi sadu lze napojit na všechny námi nabízené ..
810 Kč
Cena:669 Kč
SKU: dosah 100m
Pomocí WiFi sady si bezdrátově propojíte parkovací kameru s monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti tažení kabeláže napříč vozidlem. WiFi sadu nainstalujete jednoduše díky podrobnému návodu, který je součástí balení. Tato WiFi sada je vhodná pro všechny námi nabízené couvací kamery a monitory. D..
1 299 Kč
Cena:1 074 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)