Menu
Košík

Ostatní příslušenství k couvacím kamerám

SKU: odstranění chybové hlášky pro RCD330 / RCD360
Relé zpoždění signálu se používá k pozdržení videosignálu z parkovací kamery i po vyřazení zpátečky. Toto relé může být použito k napájení couvací kamery v kterémkoliv automobilu na ulehčení parkování, avšak při některých autorádiích je nezbytné z důvodu, aby se neobjevila chybová hláška. Princip..
330 Kč
Cena:273 Kč
Odrušovací filtr je určen k odstranění problémů s obrazem z kamery po nastartování auta. U některých modelů vozidel dochází při nastartování k rušení nebo rozpadu signálu způsobeného nestabilním napětím z alternátoru, a to většinou v případě zapojení na světlo zpátečky. Odrušovací filtr stabilizuje ..
225 Kč
Cena:186 Kč
CANBUS odporový dekodér pro žárovky dokonale řeší chybovou hlášku vašeho auta o vypálené žárovce, v případě, že jste původní vláknovou žárovku nahradili LED žárovkou (směrovky, brzdová světla, mlhovky, osvětlení nad SPZ atd. ...). Toto zařízení funguje na principu přídavného odporu, který simuluje p..
85 Kč
Cena:70 Kč
Jednoduchý 2A měnič napětí se vstupem 9V až 36V a výstupem 12V pro zapojení elektroniky ve vozidle. Používá se například při instalaci couvacích kamer a monitorů v kamionech, autobusech, karavanech a průmyslové techniky.  BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Důrazně doporučujeme, aby byl tento druh zaříze..
225 Kč
Cena:186 Kč
SKU: 12V 40A / 4-Pin
Spínací relé 12V 40A je určeno pro vozidla, ke kterým chcete namontovat couvací kameru. Spínací relé je součástka, která sestává ze spínače a cívky (elektromagnetu), která působením elektrického proudu v jednom obvodu zapne, nebo přeruší elektrický proud v druhém obvodu. Při správném zapojení funguj..
225 Kč
Cena:186 Kč
SKU: měnič napětí z 24V na 12V (3A)
Měnič napětí do auta se používá tehdy, když potřebujete připojit zařízení s napájením 12V do elektrického obvodu vozidla s 24V napětím (kamiony, průmyslové stroje a vozidla). PŘED KOUPÍ: V případě, že si nejste jisti výběrem produktu, kontaktujte naši technickou podporu a připravte si následující i..
420 Kč
Cena:347 Kč
SKU: měnič napětí z 12V na 5V
Měnič napětí do auta se používá k připojení zařízení určených k napájení 5 V do elektrického obvodu automobilu. Adaptér je vybaven mini USB konektorem pro pohodlné připojení např. k navigacím, couvací kamera do automobilu a jiným elektronickým zařízením do auta.Technické specifikace pro měnič ..
330 Kč
Cena:273 Kč
Adaptér převádí signál NTSC na PAL a opačně PAL na NTSC. Balení obsahuje také USB napájecí kabel pro připojení k elektrickému obvodu automobilu. Převodník je možné díky USB připojení použít nejen v autě, ale všude tam, kde je to potřeba. Převodník signálu PAL-NTSC se používá na konverzi video signál..
570 Kč
Cena:471 Kč
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)