Menu
Košík

Monitory a WiFi sety pro užitkové vozy

SKU: Standardní nebo Vysoké rozlišení / Vstup pro dvě kamery / Dálkové ovládání
Stojanový monitor do auta s velikostí 7 palců (17,78cm) má dostatečně velký displej na to, aby našel uplatnění i v dodávkách, nákladních autech, autobusech či pracovních strojích. Výhodou tohoto monitoru je možnost jednoduchého a variabilního umístění, ať už na palubní desku pomocí oboustranné nálep..
1 700 Kč 1 850 Kč
Cena:1 405 Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 3 kamery / Podsvícená tlačítka / Reproduktory / Stmívací senzor
Tento nejprodávanější monitor v kategorií monitorů pro užitková vozidla má úhlopříčku 7 palců, tedy téměř 18cm. Výhodou tohoto monitoru je kromě jeho ideální velikosti i možnost připojení až 3 kamer v rozlišení AHD a rychlé přepínání mezi nimi. Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí podsvícených..
3 250 Kč
Cena:2 686 Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
Pokud si chcete pořídit více než jednu kameru, tak doporučujeme zvážit koupi monitoru s možností rozdělení obrazu. Při zobrazování kamer na tomto monitoru si můžete zvolit z několika způsobů rozdělení obrazovky. Jeden z nejprodávanějších monitorů pro užitková vozidla má velikost úhlopříčky 7 palců,..
3 490 Kč
Cena:2 884 Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 2 kamery / Dálkové ovládání / Reproduktory / Stmívací senzor
Monitor má velikost úhlopříčky až 9 palců, tedy téměř 23cm, což je velkou výhodou při pozorování obrazu z kamery ze střední a větší vzdálenosti. K tomuto monitoru můžete připojit 2 kamery v rozlišení AHD. Obraz z kamer si můžete rychle přepínat několika způsoby. Ovládání je jednoduché a intuitivní p..
3 590 Kč
Cena:2 967 Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
V případě, že chcete zapojit několik kamer s rozlišením AHD a zároveň je vidět současně na velké obrazovce, tak tento monitor je přesně pro Vás. Monitor nabízí možnost rozdělení obrazu v různých variantách rozmístění kamer jako např. dvě kamery v horní části a jedna v celé spodní části, nebo pouze d..
3 990 Kč
Cena:3 298 Kč
SKU: Pro doplnění bezdrátového setu VESTYS AHD / Jednoduché spárování / Rychlé spojení / Širokoúhlý záběr
Bezdrátová kamera VESTYS WideView 150 je plně kompatibilní s naším bezdrátovým setem VESTYS AHD ke kterému lze připojit až 4 takové kamery. Se širokoúhlou optikou až 150 stupňů umožňuje kamera monitorovat větší oblast kolem vozidla, čímž zlepšuje bezpečnost při manévrování a práci. Její infra noční ..
1 890 Kč 2 290 Kč
Cena:1 562 Kč
Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″ Bezdrátový set AHD kamera 1 až 4ks + Monitor 5″ / 7″ / 9″
AHD rozlišení
SKU: Vysoké rozlišení AHD / Jednoduché ovládání / Rychlé spojení / Připojení až 4 kamer současně
Jednoznačně nejjednodušší řešení jako ve vozidle propojit kameru s monitorem je bezdrátově. U většiny levných setů může být tento bezdrátový signál doprovázený rušením a výpadky. Avšak při AHD bezdrátovém setu je to úplně jinak - obraz je čistý, stabilní a dokonce ve vysokém rozlišení. Přenosov..
4 490 Kč 5 750 Kč
Cena:3 711 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko/ Funkce v menu
Výhody monitoru ve zpětném zrcátkuuniverzální umístění na každé zpětné zrcátko slouží jako plnohodnotné zpětné zrcátko okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaMonitor ve zpětném zrcátku pro couvací kamery Mon..
1 060 Kč 1 450 Kč
Cena:876 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost přilepení na přístrojovú desku nebo přisátí na sklo
Výhody stojanového monitoru:kompaktní rozměr umístění na čelní sklo pomocí přísavky umístění na palubní desku přilepením okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaStojanový monitor do auta pro couvací kamery ..
1 060 Kč 1 200 Kč
Cena:876 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Výklopná funkce pomocí tlačítka
Výhody sklápěcího monitoru:kompaktní rozměr umístění na palubní desce přilepením otevření jedním tlačítkem okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaSklápěcí monitor do auta pro couvací kamery Sklápěcí..
1 190 Kč 1 330 Kč
Cena:983 Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko / 7" displej
Monitor do auta s možností multimediálních funkcí ve zpětném zrcátku Monitor ve zpětném zrcátku se 7″ úhlopříčkou displeje je vhodný pro všechny námi nabízené couvací kamery. Monitor ve zpětném zrcátku se jednoduše instaluje nasazením na originální zpětné zrcátko pomocí pružného držáku. Kabely k mo..
1 490 Kč
Cena:1 231 Kč
SKU: dosah 10m
WiFi sada zajišťuje bezdrátový přenos mezi couvací kamerou a monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti táhnout kabeláž napříč vozidlem. Instalace WiFi sady pro parkovací kamery je jednoduchá a pomocí přibaleného návodu ji bez problémů zvládne i laik. WiFi sadu lze napojit na všechny námi nabízené ..
810 Kč
Cena:669 Kč
SKU: dosah 100m
Pomocí WiFi sady si bezdrátově propojíte parkovací kameru s monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti tažení kabeláže napříč vozidlem. WiFi sadu nainstalujete jednoduše díky podrobnému návodu, který je součástí balení. Tato WiFi sada je vhodná pro všechny námi nabízené couvací kamery a monitory. D..
1 299 Kč
Cena:1 074 Kč
Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)