Menu
Košík

Monitory a WiFi sety pro užitkové vozy

SKU: Standardní nebo Vysoké rozlišení / Vstup pro dvě kamery / Dálkové ovládání
Stojanový monitor do auta s velikostí 7 palců (17,78cm) má dostatečně velký displej na to, aby našel uplatnění i v dodávkách, nákladních autech, autobusech či pracovních strojích. Výhodou tohoto monitoru je možnost jednoduchého a variabilního umístění, ať už na palubní desku pomocí oboustranné nálep..
1 700Kč 1 850Kč
Cena:1 405Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 2 kamery / Dotyková podsvícená tlačítka
Monitor VESTYS AHD 6,2″ je pro svou relativně malou velikost vhodný najme do vozidel s omezeným prostorem pro umístění. I přes jeho velikosti je obraz výborné kvality ve vysokém rozlišení. Nespornou výhodou monitoru je jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykových tlačítek. Monitor má dva vstup..
3 100Kč
Cena:2 562Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 3 kamery / Podsvícená tlačítka / Reproduktory / Stmívací senzor
Tento nejprodávanější monitor v kategorií monitorů pro užitková vozidla má úhlopříčku 7 palců, tedy téměř 18cm. Výhodou tohoto monitoru je kromě jeho ideální velikosti i možnost připojení až 3 kamer v rozlišení AHD a rychlé přepínání mezi nimi. Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí podsvícených..
3 250Kč
Cena:2 686Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
Pokud si chcete pořídit více než jednu kameru, tak doporučujeme zvážit koupi monitoru s možností rozdělení obrazu. Při zobrazování kamer na tomto monitoru si můžete zvolit z několika způsobů rozdělení obrazovky. Jeden z nejprodávanějších monitorů pro užitková vozidla má velikost úhlopříčky 7 palců,..
3 490Kč
Cena:2 884Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 3 kamery / Dálkové ovládání / Reproduktory / Stmívací senzor
Monitor má velikost úhlopříčky až 9 palců, tedy téměř 23cm, což je velkou výhodou při pozorování obrazu z kamery ze střední a větší vzdálenosti. K tomuto monitoru můžete připojit 3 kamery v rozlišení AHD. Obraz z kamer si můžete rychle přepínat několika způsoby. Ovládání je jednoduché a intuitivní p..
3 590Kč
Cena:2 967Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
V případě, že chcete zapojit několik kamer s rozlišením AHD a zároveň je vidět současně na velké obrazovce, tak tento monitor je přesně pro Vás. Monitor nabízí možnost rozdělení obrazu v různých variantách rozmístění kamer jako např. dvě kamery v horní části a jedna v celé spodní části, nebo pouze d..
3 990Kč
Cena:3 298Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko/ Funkce v menu
Výhody monitoru ve zpětném zrcátkuuniverzální umístění na každé zpětné zrcátko slouží jako plnohodnotné zpětné zrcátko okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaMonitor ve zpětném zrcátku pro couvací kamery Mon..
1 060Kč 1 450Kč
Cena:876Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost přilepení na přístrojovú desku nebo přisátí na sklo
Výhody stojanového monitoru:kompaktní rozměr umístění na čelní sklo pomocí přísavky umístění na palubní desku přilepením okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaStojanový monitor do auta pro couvací kamery ..
1 060Kč 1 200Kč
Cena:876Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Výklopná funkce pomocí tlačítka
Výhody sklápěcího monitoru:kompaktní rozměr umístění na palubní desce přilepením otevření jedním tlačítkem okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaSklápěcí monitor do auta pro couvací kamery Sklápěcí..
1 190Kč 1 330Kč
Cena:983Kč
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko / 7" displej
Monitor ve zpětném zrcátku se 7″ úhlopříčkou displeje je vhodný pro všechny námi nabízené couvací kamery. Monitor ve zpětném zrcátku se jednoduše instaluje nasazením na originální zpětné zrcátko pomocí pružného držáku. Kabely k monitoru se připojují také jednoduše, podle přiloženého návodu, pří..
1 490Kč
Cena:1 231Kč
SKU: Rychlé spojení / Kvalitní signál / Infra noční režim / pro 1-2 kamery
Tento bezdrátový set má i přes svou nízkou cenu velmi dobrou kvalitu obraz. Přenosová vzdálenost mezi monitorem a kamerou je ve volném prostoru až 100m. Kamera je vybavena infra nočním režimem, díky kterému je obraz jasný i při snížených světlených podmínkách. Monitor má úhlopříčku 7 palců, tedy tém..
4 830Kč
Cena:3 992Kč
SKU: Připojení a zobrazení až 4 kamer současně / Jednoduché ovládání / Kvalitní přenos
Nejjednodušší řešení jako ve vozidle propojit kameru s monitorem je bezdrátově. U většiny levných setů může být tento bezdrátový signál doprovázený rušením a výpadky. Avšak při tomto bezdrátovém setu je to úplně jinak. Obraz je čistý a stabilní. Přenosová vzdálenost mezi monitorem a kamerou je ve vo..
7 800Kč 10 500Kč
Cena:6 446Kč
SKU: dosah 10m
WiFi sada zajišťuje bezdrátový přenos mezi couvací kamerou a monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti táhnout kabeláž napříč vozidlem. Instalace WiFi sady pro parkovací kamery je jednoduchá a pomocí přibaleného návodu ji bez problémů zvládne i laik. WiFi sadu lze napojit na všechny námi nabízené ..
810Kč
Cena:669Kč
SKU: dosah 100m
Pomocí WiFi sady si bezdrátově propojíte parkovací kameru s monitorem umístěným ve vozidle bez nutnosti tažení kabeláže napříč vozidlem. WiFi sadu nainstalujete jednoduše díky podrobnému návodu, který je součástí balení. Tato WiFi sada je vhodná pro všechny námi nabízené couvací kamery a monitory. D..
1 299Kč
Cena:1 074Kč
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)