Menu
Košík

Couvací, parkovací a jiné kamery pro pohotovostní vozy

SKU: pro vozidla bez třetího brzdového světla
Univerzální brzdové světlo s couvací kamerou je vhodné pro:vozidla bez třetího brzdového světla karavany dodávky pohotovostní vozidlaautobusy speciálně upravené vozyParkovací kamera v třetím brzdovém světle pro vozidla které nemají třetí brzdové světlo Couva..
2 690Kč 4 350Kč
Cena:2 223Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná. Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozidla. Díky voděodolnosti a kovovému tělu, je mo..
1 250Kč
Cena:1 033Kč
SKU: Automaticky uzavíratelný kryt / IR noční režim / Odolná konstrukce
Při kameře VESTYS HIDE se již nemusíte starat o to, zda je zasněžená, orosená od vody, či zašpiněná od prachu. Díky automaticky uzavíratelnému krytu jsou tyto starosti navždy minulostí. Ochranný kryt se automaticky otevře při zapnutí kamery a automaticky se uzavře po vypnutí kamery. Je to jednoduchá..
2 590Kč
Cena:2 140Kč
SKU: Dvě samostatně nastavitelné kamery / IR noční režim / Vysoké rozlišení
Parkovací kamera VESTYS DUO díky dvěma nezávisle pohybujícím se optikám nabízí řidiči ještě větší přehled toho, co se děje za vozem. Tato duální kamera má rozsah pohledu pro první kameru 170° a pro druhou kameru 120°. Kamera má vynikající viditelnost i v noci díky zabudovaným IR diodám. Tato odolná ..
2 590Kč
Cena:2 140Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / Kovové tělo / Mikrofon
Hledáte kameru s opravdu malými rozměry, širokoúhlým záběrem, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konstrukcí? VESTYS Mini je pro vás ta pravá. Díky jejímu malému rozměru a nastavitelné konzole má množství způsobů umístění a je tak jednou z nejuniverzálnějších kamer pro užitková vozidla na trhu. Je vho..
1 550Kč
Cena:1 281Kč
SKU: Sledování mrtvého úhlu / Konzola na kulatou tyč / IR noční vidění / Vysoké rozlišení
VESTYS ROUND je odolná univerzální kamera, která má díky uchycení na speciální konzoli možnost flexibilního nastavení. Kameru lze uchytit v různých polohách a zároveň otáčet téměř ve všech směrech. Díky její univerzálnosti je možné použít ji např. jako přední parkovací kameru (sledování dění pod a p..
1 750Kč 2 160Kč
Cena:1 446Kč
SKU: Boční sledování / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Kamera VESTYS SIDE je díky svému tvaru a způsobu uchycení určená primárně pro sledování boční části vozidla. To znamená, že zachytí nejen mrtvý úhel, ale zvýší i bezpečnost na boční straně vozidla během jízdy. Kamera má odolné kovové tělo a tvrzené sklo, které chrání optiku a vnitřek kamery před poš..
1 490Kč 2 050Kč
Cena:1 231Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / IR noční režim
Kamera WIDE Side je ideální kamerou pro instalaci na boční část vozu, resp. na sledování bočních a mrtvých úhlů během jízdy. Ať se jedná o dlouhý přívěs nebo kratší karavan, každý řidič jednoznačně ocení pozorování bočních stran přímo na monitoru. Má aerodynamický tvar, který zajišťuje lepší obtékán..
1 590Kč
Cena:1 314Kč
SKU: Výkon LED 8x3W / 1154 lumenov / odolná konštrukcia
VESTYS WORK je kvalitní kamera s moderním senzorem a širokoúhlou optikou, ale zároveň i výkonné pracovní světlo se svítivostí až 1154 lumenů díky 8 výkonným 3W LED modulem. Světlo má rozptyl 65° a dokáže nasvítit vzdálenost až 45m . Pracovní světlo VESTYS WORK se uchycuje pomocí nerezové konzo..
2 670Kč
Cena:2 207Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)