Menu
Košík

Univerzální parkovací kamery pro osobní auta

SKU: Sedí na všechny typy aut
Parkovací kamera do auta UNI-METAL je elegantní, pevná, moderní, s kvalitním CMOS senzorem a možností rozšíření o dynamické trajektorie, či přisvětlení. Pro bezpečnější couvání je možné do kamery zakomponovat 8-LED přisvětlení, které pomáhá osvětlovat vozovku při snížené viditelnosti. Tuto univerzál..
870Kč 1 050Kč
Cena:719Kč
Parkovací senzory s couvací kamerou zabudované v držáku SPZ dodáváme s možností přídavného osvětlení - může mít zabudované LED diody pro lepší viditelnost při couvání i ve velmi slabých světelných podmínkách. Neocenitelnou výhodou držáku s parkovací kamerou jsou dva zabudované parkovací senzory, kte..
1 560Kč 1 800Kč
Cena:1 289Kč
SKU: Sedí na všechny typy aut
Parkovací kamera UNI-CUBE je ekonomická univerzální kamera pro lepší viditelnost je možné ji doplnit o zabudované LED diody pro lepší viditelnost v snížených světelných podmínkách. Parkovací kameru UNI-CUBE lze rozšířit i o dynamické trajektorie, které usnadňují parkování pomocí vytáčení parkovacích..
1 050Kč
Cena:868Kč
Couvací kamera v držáku SPZ má rozměr standardního rámečku SPZ evropského standardu. V rámečku SPZ je zabudovaná couvací kamera, kterou je možné rozšířit o noční režim s LED diodami pro lepší viditelnost v slabých světelných podmínkách nebo rovněž o dynamické trajektorie, které pomáhají navádět ke s..
1 180Kč
Cena:975Kč
Parkovací kamera UNI-DRILL je vhodná pro rovné a mírně šikmé karoserie vozidel. Její výhodou je to, že je malá a ma široký pozorovací úhel až 150 °. Parkovací kameru UNI-DRILL máme v nabídce i s možností rozšíření o přisvětlení pomocí 8-LED, které pomáhají osvětlovat vozovku při snížené viditelnosti..
650Kč 900Kč
Cena:537Kč
SKU: OFF-ROAD, terénní vozy, SUV, dodávky, mikrobusy, karavany, průmyslová vozidla a stroje
UNI-VAN MINI couvací kamera pro osobní a dodávková vozidlaÚchyty kamery jsou navrženy tak, aby se daly nainstalovat na všechny typy vozidel Na autobusy doporučujeme použít masivnější kamery které naleznete v menu nákladní vozidlaParkovací kamera pro osobní a dodávkov..
1 800Kč
Cena:1 488Kč
SKU: Parkovací senzory s couvací kamerou
Parkovací senzory s couvací kamerou UNI-SENSOR jsou vhodné jak pro osobní vozidla tak i pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou optikou s pozorovacím úhlem 170 ° a s nočním viděním. Pro ještě lepší viditelnost v tmavých podmínkách jsou v základě kamery zabudované 2 světeln..
1 200Kč
Cena:992Kč
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)

Parkovací kamery pro všechna vozidlá

Před koupí kamery si prosím změřte rozměry vašeho světla nad SPZ, případně rukojeti kufru a porovnejte s vybraným modelem!!!