Menu
Košík

Adaptéry a redukce k couvací kameře pro originální autorádia, displeje, navigace

V této kategorii naleznete speciální adaptéry, pomocí kterých připojíte naše kamery k vašemu originálnímu autorádiu, displeji, monitoru nebo navigačnímu systému.

SKU: Škoda, Volkswagen, Seat
Redukce na propojení couvací kamery k originálnímu monitoru Škoda, Volkswagen a Seat. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje ..
290Kč
Cena:242Kč
SKU: Volkswagen, Škoda, Seat
Kabel pro napojení couvací kamery k originálnímu monitoru ve vozech Škoda, Volkswagen a Seat. Na rozdíl od adaptéru ADP-010 se tento adaptér používá v případě, že už máte v konektoru napojeny jiné funkce, takže jejich díky tomuto adaptéru neztratíte, ale doplníte je o couvací kameru. Obraz z couvací..
600Kč
Cena:500Kč
SKU: Mazda 3 hatchback (2013 - 2018)
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem pro vozidla Mazda. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 20 pi..
756Kč
Cena:630Kč
Adaptér RNS RCD na zapojení couvací kamery pro originální autorádia Volkswagen, Škoda a Seat. Adaptér převádí barevný kódovaný signál CVBS na RGBS tak, aby mu originální rádio porozumělo a zobrazilo obraz vysílající z parkovací kamery. Tento adaptér je možné použít pro originální autorádia Volkswage..
1 950Kč
Cena:1 625Kč
SKU: Nissan Audio bez navigace
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Nissan Audio bez navigace. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Na displeji se mohou zobrazit..
480Kč
Cena:400Kč
SKU: X-Touch, X-Nav
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem X-Touch a X-Nav pro Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citron C1. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky..
480Kč
Cena:400Kč
SKU: Mazda MY 2006 - 2014
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Mazda (2006 - 2014). Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 4 p..
540Kč
Cena:450Kč
SKU: Ford Sync 1 (FORD NAV MFD LOW)
Redukce na propojení couvací kamery s originálním 5" monitorem se systémem Ford Sync 1 (FORD NAD MFD LOW). Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovac..
525Kč
Cena:525Kč
SKU: Jeep Wrangler JK (2007 - 2018)
RCA redukční adaptér pro propojení couvací kamery s originálním systémem pro vozidla Jeep Wrangler. Pomocí tohoto RCA konektoru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací ..
480Kč
Cena:400Kč
SKU: MZD s / bez navigace, BOSE nebo jiný výrobce
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem pro vozidla Mazda. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 28 pi..
720Kč
Cena:600Kč
SKU: Media Nav, Media Nav Evolution
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Media Nav a Media Nav Evolution pro Renault, Dacia a Opel. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečk..
570Kč
Cena:475Kč
SKU: Touch, Touch Go, Touch Go Plus, SD Navi, Bespoke
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem pro vozidla Toyota (Touch, Touch Go, Touch Go Plus), Subaru (SD Navi) a Scion (Bespoke) . Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originál..
600Kč
Cena:500Kč
SKU: Toyota GEN5 / GEN6
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Toyota GEN5 a GEN6. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 20 p..
730Kč
Cena:608Kč
SKU: Toyota MFD GEN5 a GEN6 s navigací
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Toyota typu MFD GEN5 a GEN6 s navigačním systémem. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parko..
480Kč
Cena:400Kč
SKU: Toyota Touch 2, Touch 2 Go, Touch 2 Go Plus, Entune 2.0, Link
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Toyota Touch 2, Touch 2 Go, Touch 2 Go Plus, Entune 2.0 a Link. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zp..
610Kč
Cena:508Kč
SKU: univerzální FAKRA RCA
Redukce Fakra RCA pro připojení couvací kamery, video přehrávačů, nebo TV přijímačů s originálním monitorem pro značky: Audi, Ford, Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen a Volvo. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle..
300Kč
Cena:250Kč
SKU: Fiat a Mitsubishi MY 2013 - 2018
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Fiat a Mitsubishi. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 4 pin..
480Kč
Cena:400Kč
SKU: Honda 8 "i-MID (bezdotykový)
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Honda. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kamera se napojuje na 24 pinový konekto..
570Kč
Cena:475Kč
SKU: Subaru MY 2006 - 2013
Redukce na propojení couvací kamery k originálnímu monitoru Subaru pro modelové ročníky 2006 - 2013. Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním displeji po zařazení zpátečky. Parkovací kame..
410Kč
Cena:342Kč
SKU: Suzuki MY 2012 - 2021
Redukce na propojení couvací kamery s originálním systémem Suzuki (2012 - 2021). Pomocí tohoto adaptéru budete moci napojit couvací kameru bez poškození kabeláže ve vozidle. Obraz z couvací kamery se zobrazí automaticky na originálním monitoru Garmin, nebo Suzuki SLDA. Tento propojovací adaptér je t..
480Kč
Cena:400Kč
Zobrazuji 1 až 20 z 21 (celkem stran 2)