Menu
Košík

Parkovací kamery Land Rover

SKU: Sedí na Freelander, Discovery, Range Rover Sport
Couvací kamera pro osobní vozidla Land Rover přesně sedne na místo osvětlení nad vaší SPZ. Instalace kamery je jednoduchá, bez mechanického poškození karoserie vozidla. Je navržena tak, že jednoduše demontujete původní osvětlení SPZ a nahradíte ho naší parkovací kamerou, která bude zároveň osvětlova..
1 250 Kč 1 500 Kč
Cena:1 033 Kč
SKU: Sedí na Discovery Sport (od 2014)
Couvací kamera pro Land Rover Discovery Sport přesně sedne na místo osvětlení nad vaší SPZ. Instalace kamery je jednoduchá, bez mechanického poškození karoserie vozidla. Je navržena tak, že jednoduše demontujete původní osvětlení SPZ a nahradíte ho naší parkovací kamerou, která bude zároveň osvětlov..
1 250 Kč 1 500 Kč
Cena:1 033 Kč
SKU: Sedí na Range Rover a Freelander
Couvací kamera pro osobní vozidla Land Rover je zabudována v rukojeti kufru. Její instalace je jednoduchá, bez mechanického poškození karoserie vozidla. Couvací kamera v rukojeti je navržena tak, že jednoduše demontujete původní rukojeť kufru a nahradíte ji naší couvací kamerou. Součástí rukojeti je..
1 500 Kč 1 800 Kč
Cena:1 240 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)
Couvací kamery Land Rover jsou navrženy tak, aby seděly na všechny typy monitorů s analogovým (RCA) připojením kamery. V případě pokud váš monitor v autě nemá analogové připojení nebo si nejste jisti, kontaktujte naši technickou podporu. Couvací kamera Land Rover se jednoduše instaluje výměnou světla svítící na SPZ nebo výměnou rukojeti kufru. Všechny couvací kamery Land Rover mají kvalitní širokoúhlou optiku, noční vidění, instalaci bez vrtání do auta a nejvyšší krytí vůči prachu a vodě. Couvací kameru Land Rover je možné vybrat z několika provedení podle typu automobilu, nasvícení SPZ pomocí žárovky nebo LED osvětlení SPZ. Do couvacích kamer je možné zabudovat rozšíření jako např. noční režim se 4-LED přisvětlením nebo dynamické trajektorie, které vytáčejí parkovací čáry v závislosti na pohybu vozidla.