Menu
Menu
Košík

Blog RSS Feed

Peter 0 135
V dnešní době se parkovací kamery stávají standardní výbavou mnoha moderních vozidel. Poskytují řidičům dodatečnou vrstvu bezpečnosti a pohodlí při couvání a parkování. Parkovací kameru si můžete nainstalovat do vozidla i dodatečně, avšak mnozí majit..
Peter 0 155
Couvací kamery jsou užitečným nástrojem pro všechny typy vozidel, ale jejich výhody jsou obzvláště zřetelné v případě karavanů a obytných aut. Tato velká vozidla nabízejí fantastickou svobodu a pohodlí při cestování, ale jejich manévrovatelnost může ..
Peter 0 134
V rychle se rozvíjejícím světě automobilové technologie zůstává bezpečnost prvotním zájmem. Od zavedení bezpečnostních pásů po integraci systémů pokročilé asistence řidiče (ADAS) prošla technologie bezpečnosti vozidel dlouhou cestou. Mezi těmito inov..
Peter 0 313
Couvací kamera je moderním doplňkem, který se stává stále populárnějším mezi majiteli motorových vozidel. Její účel je jednoduchý, ale její význam je nesmírně důležitý: zajistit bezpečnost a pohodlí při couvání. V tomto článku se podíváme na několik ..
0 1710
Je logické, že manévrování s kamionem je mnohem složitější než s osobním automobilem. Mohou za to rozměry samotného vozidla a nejednou i těžký náklad, který se skrývá v návěsu. Řidiči kamionů jsou proto častými účastníky dopravních nehod, které už ..
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)