Menu
Košík

Pracovní vozy a stroje

SKU: Vysoké rozlišení / Širokoúhlý záběr / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Univerzální kamera VESTYS ONE je už na pohled velmi robustní, co je i její největší výhodou. Kamera má zaoblené tvrzené sklo, díky čemuž má nejen širší pozorovací úhel, ale i vyšší odolnost proti nárazu například kamínků z cesty, které se od ní snadněji odrazí bez poškození skla. Díky vysoké voděodo..
1 990Kč
Cena:1 658Kč
SKU: Kompaktní rozměry / IR noční vidění / Vysoké rozlišení
Kamera VESTYS ONE Mini se i přes své malé rozměry v mnohém vyrovná svým větším sestrám, resp. kamerám s většími rozměry. Je plná nejmodernějších technologií a je obzvlásť vhodná pro instalaci na místa, kde nemáte dostatek prostoru pro umístění kamery s klasickým rozměrem. Kamera ONE Mini je vhodná p..
1 620Kč
Cena:1 350Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Odolná konstrukce / IR noční režim
Univerzální kamera VESTYS SIMPLE je obzvlášť vhodná jako parkovací, resp. couvací kamera na kamion, karavan, autobus, pracovní a zemědělské stroje a vozidla, ale i pro pohotovostní vozidla. Kamera je nejen odolná vůči nárazu, ale má také vysokou voděodolnost a odolnost vůči prachu, sněhu, atd ... V..
1 440Kč
Cena:1 200Kč
SKU: RCA nebo 4-PIN konektor / IR noční vidění / Odolná konstrukce
Univerzální kamera pro nákladní vozy v klasickém provedení je i přes svou nízkou cenu kvalitní a odolná. Je možné použít ji jako parkovací, nebo pozorovací kameru na kamiony, dodávky, karavany, přívěsy, návěsy, pracovní a stavební stroje a vozidla. Díky voděodolnosti a kovovému tělu, je mo..
1 250Kč
Cena:1 042Kč
SKU: Automaticky uzavíratelný kryt / IR noční režim / Odolná konstrukce
Při kameře VESTYS HIDE se již nemusíte starat o to, zda je zasněžená, orosená od vody, či zašpiněná od prachu. Díky automaticky uzavíratelnému krytu jsou tyto starosti navždy minulostí. Ochranný kryt se automaticky otevře při zapnutí kamery a automaticky se uzavře po vypnutí kamery. Je to jednoduchá..
2 590Kč
Cena:2 158Kč
SKU: Širokoúhlý záběr / Kovové tělo / Mikrofon
Hledáte kameru s opravdu malými rozměry, širokoúhlým záběrem, vysokou kvalitou obrazu a odolnou konstrukcí? VESTYS Mini je pro vás ta pravá. Díky jejímu malému rozměru a nastavitelné konzole má množství způsobů umístění a je tak jednou z nejuniverzálnějších kamer pro užitková vozidla na trhu. Je vho..
1 550Kč
Cena:1 292Kč
SKU: Sledování mrtvého úhlu / Konzola na kulatou tyč / IR noční vidění / Vysoké rozlišení
VESTYS ROUND je odolná univerzální kamera, která má díky uchycení na speciální konzoli možnost flexibilního nastavení. Kameru lze uchytit v různých polohách a zároveň otáčet téměř ve všech směrech. Díky její univerzálnosti je možné použít ji např. jako přední parkovací kameru (sledování dění pod a p..
1 890Kč
Cena:1 575Kč
SKU: Boční sledování / Odolná konstrukce / IR noční vidění
Kamera VESTYS SIDE je díky svému tvaru a způsobu uchycení určená primárně pro sledování boční části vozidla. To znamená, že zachytí nejen mrtvý úhel, ale zvýší i bezpečnost na boční straně vozidla během jízdy. Kamera má odolné kovové tělo a tvrzené sklo, které chrání optiku a vnitřek kamery před poš..
2 050Kč
Cena:1 708Kč
SKU: Výkon LED 8x3W / 1154 lumenov / odolná konštrukcia
VESTYS WORK je kvalitní kamera s moderním senzorem a širokoúhlou optikou, ale zároveň i výkonné pracovní světlo se svítivostí až 1154 lumenů díky 8 výkonným 3W LED modulem. Světlo má rozptyl 65° a dokáže nasvítit vzdálenost až 45m . Pracovní světlo VESTYS WORK se uchycuje pomocí nerezové konzo..
2 670Kč
Cena:2 225Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)