Menu
Košík

Parkovací senzory do auta

Parkovací senzory s couvací kamerou zabudované v držáku SPZ dodáváme s možností přídavného osvětlení - může mít zabudované LED diody pro lepší viditelnost při couvání i ve velmi slabých světelných podmínkách. Neocenitelnou výhodou držáku s parkovací kamerou jsou dva zabudované parkovací senzory, kte..
1 560Kč 1 800Kč
Cena:1 289Kč
SKU: černé, bílé, stříbrné, červené, šedé, modré
Parkovací senzory kombinují vizuální i zvukovou signalizaci při parkování. Po propojení parkovacích senzorů s couvací kamerou se vám na obrazovce zobrazí obraz z kamery doplněn o grafickou vizualizaci vzdálenosti od objektu. Na vzdálenost vás zároveň upozorní i zvukové pípání. Parkovací senzory se z..
690Kč
Cena:570Kč
SKU: Parkovací senzory s couvací kamerou
Parkovací senzory s couvací kamerou UNI-SENSOR jsou vhodné jak pro osobní vozidla tak i pro dodávky, karavany či mikrobusy. Kamera je vybavena širokoúhlou optikou s pozorovacím úhlem 170 ° a s nočním viděním. Pro ještě lepší viditelnost v tmavých podmínkách jsou v základě kamery zabudované 2 světeln..
1 200Kč
Cena:992Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)

V této kategorii najdete samostatné parkovací senzory např. s možností propojení s parkovací kamerou, ale i parkovací senzory v kombinaci už se zabudovanou parkovací kamerou.