Menu
Menu
Košík

Adaptér pro propojení couvací kamery s monitorem Iveco Daily 6

Adaptér pro propojení couvací kamery s monitorem Iveco Daily 6
Adaptér pro propojení couvací kamery s monitorem Iveco Daily 6
450 Kč
Cena bez DPH: 372 Kč
  • Stav:: Na skladě
  • Kód výrobku: CTA-003

Připojení couvací kamery na originální monitor pro Iveco Daily

Redukce pro připojení couvací kamery k originálnímu monitoru dodávek Iveco Daily 6. Tato redukce se jednoduše napojuje do zadní části originálního monitoru vozidla, čímž poskytuje praktické a efektivní řešení pro přidání couvací kamery k vašemu vozidlu.


Kompatibilita s vozidly

  • Iveco Daily 6. generace od 2014
  • IVEConnect media

Výhody adaptéru pro Iveco Daily

  • Kompatibilita s vozidly Iveco Daily 6: Naše redukce je navržena tak, aby byla plně kompatibilní s originálními monitory IVEConnect media v těchto vozidlech.
  • 6V výstup kamery a RCA video vstup: 6V napájení pro couvací kameru a RCA video vstup, zajistí kvalitní přenos obrazu na originálním monitoru ve vozidle.
  • Jednoduchá instalace: Redukce se připojuje přímo do zadní části monitoru, čímž umožňuje rychlou a snadnou instalaci bez potřeby komplexních technických zásahů.
  • Zachování funkčnosti originálního systému: Adaptér umožňuje přidání couvací kamery, přičemž neovlivní stávající funkce a ovládání monitoru vozidla.

Podrobnosti instalace

Více informací o nastaveních a instalaci aktivátoru couvací kamery pro IVEConnect pro Iveco Daily naleznete v PDF příručce.


PŘED KOUPÍ:
Před koupí tohoto produktu se prosím ujistěte, že vaše originální rádio bude kompatibilní s vybraným produktem. Po instalaci je třeba kameru zapnout (odemknout) přes OBD, resp. přes autodiagnostiku. Naprogramováním couvací kamery přes diagnostiku dáte rádiu informaci, že má nastavenou couvací kameru a může ji používat. Pokud si nejste stoprocentně jisti, kontaktujte naši technickou podporu a připravte si následující informace o vozidle: značka, model, rok výroby, typ autorádia (pokud neumíte zjistit typ autorádia, připravte si fotografii z jeho přední a zadní části a pošlete nám ji emailem). 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:
I přes jednoduchou instalaci doporučujeme, aby byl tento druh zařízení instalován kvalifikovaným technikem. Předejdete tím možným škodám nebo újmě na zdraví. Před koupí se poraďte s naší technickou podporou nebo vaším technikem.