Menu
Menu
Košík

Interface pro Mercedes-Benz se systémem NTG6 pro třídu A a Sprinter

Interface pro Mercedes-Benz se systémem NTG6 pro třídu A a Sprinter
Interface pro Mercedes-Benz se systémem NTG6 pro třídu A a Sprinter
9 000 Kč
Cena bez DPH: 7 438 Kč
 • Stav:: Na skladě
 • Kód výrobku: CTI-004

Interface pro Mercedes-Benz

Interface modul je navržen speciálně pro vozy Mercedes-Benz se 7palcovým originálním monitorem a systémem NTG 6. Jedná se o ideální řešení pro majitele těchto vozů, kteří si chtějí do vozidla doplnit couvací kameru. Tento modul umožňuje snadné připojení couvací kamery z naší nabídky k originálnímu displeji vozidla, přičemž plně zachovává integritu jeho ovládání. Po instalaci se obraz z couvací kamery může zobrazit automaticky po zařazení zpátečky nebo manuálně přes ovládání na monitoru. Interface také disponuje vstupem pro druhou (např. přední) kameru se schopností zobrazit dvě kamery současně.


Kompatibilita s vozidly

 • Mercedes A-Class (W177) od 2018
 • Mercedes Sprinter od 2018

Specifikace propojení interface se systémem vozidla

 • Jen pro originální systémy Mercedes-Benz s NTG 6 systémem a 7" displejem
 • Pro vozidla bez továrního vstupu pro kameru

Výhody interface pro Mercedes-Benz

 • Kompatibilita s originálním displejem: Modul je speciálně navržen pro vozy Mercedes-Benz s 7" monitorem a systémem NTG 6, což zajišťuje bezproblémovou integraci.
 • Neovlivňuje ovládání vozidla: Modul se bez problémů integruje do systému vozidla bez změny jeho funkčnosti.
 • Automatické, nebo i manuální zobrazení kamery: Po zařazení zpátečky se obraz z couvací kamery automaticky zobrazí na displeji. Obraz se může zobrazit i po stisku tlačítka kamery, což vám poskytne flexibilitu v různých situacích během jízdy. Tyto funkce však závisí na mediálním systému ve vašem vozidle.
 • Možnost připojení přední parkovací kamery: Interface nabízí vstup pro druhou kameru, například přední, s možností zobrazení dvou kamer současně.
 • Zvýšení bezpečnosti a komfortu při parkování: S interface modulem získáte lepší přehled o prostředí před i za vozidlem, což zvyšuje bezpečnost při couvání a parkování.

Podrobnosti instalace

Více informací o nastaveních a instalaci rozhraní pro Mercedes-Benz Sprinter a Třídu A (W177) naleznete v PDF příručce.


PŘED KOUPÍ:
Před koupí tohoto produktu se prosím ujistěte, že vaše originální rádio bude kompatibilní s vybraným produktem. Po instalaci je třeba kameru zapnout (odemknout) přes OBD, resp. přes autodiagnostiku. Naprogramováním couvací kamery přes diagnostiku dáte rádiu informaci, že má nastavenou couvací kameru a může ji používat. Pokud si nejste stoprocentně jisti, kontaktujte naši technickou podporu a připravte si následující informace o vozidle: značka, model, rok výroby, typ autorádia (pokud neumíte zjistit typ autorádia, připravte si fotografii z jeho přední a zadní části a pošlete nám ji emailem). 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:
I přes jednoduchou instalaci doporučujeme, aby byl tento druh zařízení instalován kvalifikovaným technikem. Předejdete tím možným škodám nebo újmě na zdraví. Před koupí se poraďte s naší technickou podporou nebo vaším technikem.