Menu
Košík

Stojanový monitor do auta 7″

Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
1 700 Kč
1 850 Kč
bez DPH: 1 405 Kč
 • Stav:: Na skladě
 • Kód výrobku: MON-005

Dostupné možnosti:

Stojanový monitor do auta s velikostí 7 palců (17,78cm) má dostatečně velký displej na to, aby našel uplatnění i v dodávkách, nákladních autech, autobusech či pracovních strojích. Výhodou tohoto monitoru je možnost jednoduchého a variabilního umístění, ať už na palubní desku pomocí oboustranné nálepky, nebo na strop pomocí šroubů, které jsou součástí balení. Díky polohovatelnému kloubu si snadno nastavíte požadovaný sklon monitoru. V nastaveních monitoru najdete různé funkce jako např. otočení obrazu kamery o 180˚, zrcadlové zobrazení kamery, kontrast, jas, nebo poměr stran obrazu. K monitoru můžete díky dvěma video vstupům připojit až dvě kamery - například couvací kameru a druhou na sledování nákladu v přepravní části vozidla. Všechny funkce nastavení monitoru a přepínání mezi kamerami lze ovládat i pomocí přibaleného dálkového ovladače. Nabízíme i možnost rozšíření monitoru o vyšší rozlišení ve formátu AHD, na který můžete připojit všechny AHD kamery z naší nabídky.


uvod Stojanový monitor do auta 7 rozmery


Monitor je možné využít pro připojení 2 kamer - např.:

 • Připojení couvací kamery
 • Připojení boční kamery
 • Připojení kamery pro sledování nákladu
 • Připojení kamery pro sledování mrtvého úhlu
 • Připojení přední parkovací kamery
 • Připojení kamery pro kontrolu pohybu mechanizace
 • případně jiné dle potřeby

konzola monitoru

Nastavitelná víceúčelová konzola

Pomocí přibalené konzole můžete monitor umístit na palubní desku přilepením na oboustrannou nálepku, případně zavěsit na strop přišroubováním pomocí čtyř přibalených šroubů. Po nastavení do požadované polohy můžete konzolu pevně zajistit díky rychloupínacímu šroubu.


stojanový monitor 7 palcu ovládání

Nastavení obrazu

U kvalitních monitorů pro užitková vozidla je samozřejmostí nastevení různého pohledu kamer. Tak je to i při tomto monitoru, kde si můžete nastavit otočení o 180 stupňů - pokud máte monitor na stropě, nebo otočení obrazu zrcadlově - pokud používáte přední nebo boční kameru.


pripojeni dvou kamer

Dva kanály pro kamery 4-PIN i RCA

K monitoru je možné připojit dvě kamery s výstupem jako 4-PIN, tak i RCA, jelikož v balení naleznete redukci ze 4-PIN na RCA. Jedna z kamer může být např. couvací a druhá boční, případně kamera pro sledování nákladu. Obraz z kamer si můžete přepínat manuálně přímo na monitoru, přes dálkové ovládání nebo připojením spouštěcího kabelu.


Další parametry a funkce monitoru:

velikost úhlopříčky monitoru 7 palcu

Velikost úhlopříčky monitoru:
Displej monitoru je velikosti 7 palců (17,78cm). Monitor si můžete objednat ve dvou provedeních: ve standardním rozlišení (800x480p) dostačujícím pro kamery se standardním SD rozlišením, a ve vysokém rozlišení (1024x600p), které je zvláště vhodné pro kamery s vysokým rozlišením AHD. K monitoru s vysokým rozlišením je možné připojit i kamery se standardním SD rozlišením. Monitor má ideální velikost pro sledovanou kamer z malé až středně velké vzdálenosti.

 

dálkové ovládání monitoru

Dálkové ovládání:
Monitor je možné ovládat i pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Pomocí ovládání můžete ovládat všechny funkce monitoru, jako např. přepínání kamer, či ovládání menu. Součástí ovládání je knoflíková baterie.

 

ikona zobrazující odolné provedení monitoru

Odolné provedení:
Monitor je vyroben z kvalitních a odolných materiálů s dlouhou životností. Vysoká tepelná odolnost a stálost, mechanická odolnost, kvalitní povrchová úprava, nejmodernější komponenty a mnoho dalších výhod užívání tohoto monitoru.

 

ikona zobrazující stíněné kabely pro montáž kamery

Stíněný kabel:
Kabel monitoru je vybaven speciálním stíněním, které izoluje a eliminuje rušivé signály z okolí. Na prodloužení ke kamerám doporučujeme použít stíněné kabely z naší nabídky.


Obsah balení couvací kamery:

 • 1x 7″ monitor
 • 1x Napájecí kabel
 • 2x Redukce ze 4-PIN na RCA
 • 1x Stojanový držák
 • 1x Oboustranná samolepící páska
 • 1x Kryt pro montáž do opěrky, případně palubní desky
 • 1x Dálkové ovládání
 • 1x Baterie do dálkového ovládání
 • 1x Manuál v českém jazyce

PŘED KOUPÍ:
V případě, že si nejste jisti výběrem monitoru, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu, která vám ráda poradí s výběrem, případě vhodným umístěním, nebo zapojením. Pro rychlejší odezvu nám napište email na info@parkovaci-kamera.cz a uveďte jaký máte problém. Promptně vás budeme kontaktovat a budeme se snažit abychom společně našli vhodné řešení.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:
I přes snadnou instalaci doporučujeme, aby tento druh zařízení byl instalován kvalifikovaným technikem. Předejdete tím možným škodám nebo újmě na zdraví.
Technické specifikace:

Velikost displeje7″ LCD (17.78 cm úhlopříčka)
Rozlišení / formátStandard - 800x480p / AHD - 1024x600p
Poměr stran16:9 - nastavitelné
Prevádzková teplotaod -20°C do +70°C
TV SystémPAL / NTSC
NapájeníDC 12-24V
Vstupy / výstupy2 x Video vstup - možnost manuálního přepnutí
UchyceníStojan s oboustrannou nálepkou; Šrouby ve stojanu
MateriálABS plast 
Konfigurace pixelůRGB pásy
FunkceOtočení obrazu: zrcadlově; o 180 ° / Jas / Kontrast / Barvy