Menu
Menu
Košík

Stojanový monitor do auta 7″

Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
Stojanový monitor do auta 7″
1 690 Kč
1 850 Kč
Cena bez DPH: 1 397 Kč
 • Stav:: NA SKLADĚ
 • Kód výrobku: MON-005

Dostupné možnosti

Stojanový monitor do auta s úhlopříčkou 7 palců (17,78cm) má dostatečně rozměrný displej k tomu, aby našel uplatnění iv dodávkách, nákladních autech, autobusech či pracovních strojích. Výhodou tohoto monitoru je možnost jednoduchého a variabilního umístění, ať už na palubní desku pomocí oboustranné nálepky, nebo na strop pomocí šroubů, které jsou součástí balení. Díky polohovatelnému kloubu si snadno nastavíte požadovaný sklon monitoru. V nastaveních monitoru naleznete různě funkce jako např. otočení obrazu kamery o 180˚, zrcadlové zobrazení kamery, kontrast, jas nebo poměr stran obrazu. K monitoru můžete díky dvěma video vstupům připojit až dvě kamery - například couvací kameru a druhou pro sledování nákladu v přepravní části vozidla. Všechny funkce nastavení monitoru a přepínání mezi kamerami můžete ovládat také pomocí přibaleného dálkového ovladače. Nabízíme také možnost rozšíření monitoru o vyšší rozlišení ve formátu AHD, na který můžete připojit všechny AHD kamery z naší nabídky.


rozměry monitoru

 

Monitor lze využít k připojení 2 kamer - např.:

 • Připojení couvací kamery
 • Připojení boční kamery
 • Připojení kamery pro sledování nákladu
 • Připojení kamery pro sledování mrtvého úhlu
 • Připojení přední parkovací kamery
 • Připojení kamery ke kontrole pohybu mechanizace
 • případně jiné podle potřeby

konzole monitoru

Nastavitelná víceúčelová konzola

Pomocí přibalené konzoly můžete monitor umístit na palubní desku přilepením na oboustrannou nálepku, případně zavěsit na strop přišroubováním pomocí čtyř přibalených šroubů. Po nastavení do požadované polohy můžete konzoli pevně zajistit díky rychloupínacím šroubu.


stojanový monitor 7 palců ovládání

Nastavení obrazu

U kvalitních monitorů pro užitková vozidla je samozřejmostí nastavení různého pohledu kamer. Tak je tomu iu tohoto monitoru, kde si můžete nastavit otočení o 180 stupňů – pokud máte monitor na stropě, nebo otočení obrazu zrcadlově – pokud používáte přední nebo boční kameru.


připojení dvou kamer

Dva kanály pro kamery 4-PIN i RCA

K monitoru lze připojit dvě kamery s výstupem jako 4-PIN, ale i RCA, jelikož v balení naleznete redukci ze 4-PIN na RCA. Jedna z kamer může být například. couvací a druhá boční, případně kamera pro sledování nákladu. Obraz z kamer si můžete přepínat manuálně přímo na monitoru přes dálkové ovládání nebo připojením spouštěcího kabelu.


Další parametry a funkce monitoru:

7 palcová úhlopříčka monitoru do auta

Velikost úhlopříčky monitoru:
Displej monitoru je velikosti 7 palců(17,78 cm). Monitor si můžete objednat ve dvou provedeních: ve standardním rozlišení (800x480p) dostačujícím pro kamery se standardním SD rozlišením a ve vysokém rozlišení (1024x600p), které je obzvláště vhodné pro kamery s vysokým rozlišením AHD. K monitoru s vysokým rozlišením lze připojit také kamery se standardním SD rozlišením. Monitor má ideální velikost pro sledování kamer z malé až středně velké vzdálenosti.

 

dálkové ovládání monitoru

Dálkové ovládání:
Monitor lze ovládat také pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Pomocí ovládání můžete ovládat všechny funkce monitoru, jako například. přepínání kamer či ovládání menu. Součástí ovládání je knoflíková baterie.

 

odolné provedení monitoru

Odolné provedení:
Monitor je vyroben z kvalitních a odolných materiálů s dlouhou životností. Vysoká tepelná odolnost a stálost, mechanická odolnost, kvalitní povrchová úprava, nejmodernější komponenty a mnoho dalších výhod používání tohoto monitoru.

 

ikona zobrazující stíněné kabely pro montáž kamery

Stíněný kabel:
Kabel monitoru je vybaven speciálním stíněním, které izoluje a eliminuje rušivé signály z okolí. Pro prodloužení ke kamerám doporučujeme použít stíněné kabely z naší nabídky.


Technické specifikace:

Velikost displeje 7″ LCD (17.78 cm úhlopříčka)
Rozlišení Standard 800x480p / AHD 1024x600p 
Poměr stran 16:9 - nastavitelné
Provozní teplota od -20°C do +70°C
TV Systém PAL / NTSC
Napájení DC 12-24V
Vstupy / výstupy 2 x Video vstup - možnost manuálního přepnutí
Uchycení Stojan s oboustrannou nálepkou; Šrouby ve stojanu
Materiál ABS plast 
Konfigurace pixelů RGB pásy
Funkce Otočení obrazu: zrcadlově; o 180° / Jas / Kontrast / Barvy

zapojení monitoru do auta

schéma zapojení monitoru a kamery v autě


Obsah balení:

Obsah balení pro monitor MON-005

 • 1x 7″ monitor do auta
 • 1x Napájecí kabel (1m)
 • 2x Redukce ze 4-PIN na RCA (pouze u monitoru s AHD rozlišením)
 • 1x Stojanový držák (konzole)
 • 1x Oboustranná samolepící páska na konzoli
 • 1x Dálkové ovládání
 • 1x Baterie do dálkového ovládání
 • 1x Manuál v českém jazyce

PŘED KOUPOU:
V případě, že si nejste jisti výběrem monitoru, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu, která vám ráda poradí s výběrem, případně vhodným umístěním nebo zapojením. Pro rychlejší odezvu nám napište email na [email protected] a uveďte, jaký máte problém. Promptně vás budeme kontaktovat a budeme se snažit, abychom společně našli vhodné řešení.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:
I přes jednoduchou instalaci doporučujeme, aby byl tento druh zařízení instalován kvalifikovaným technikem. Předejdete tím možným škodám nebo újmě na zdraví.