Menu
Košík

Monitory s Vysokým rozlišením s podporou AHD kamer

Stojanový monitor do auta 7″ Stojanový monitor do auta 7″
% Black Friday %
SKU: Standardní nebo Vysoké rozlišení / Vstup pro dvě kamery / Dálkové ovládání
Stojanový monitor do auta s velikostí 7 palců (17,78cm) má dostatečně velký displej na to, aby našel uplatnění i v dodávkách, nákladních autech, autobusech či pracovních strojích. Výhodou tohoto monitoru je možnost jednoduchého a variabilního umístění, ať už na palubní desku pomocí oboustranné nálep..
1 700Kč 1 850Kč
Cena:1 405Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 2 kamery / Dotyková podsvícená tlačítka
Monitor VESTYS AHD 6,2″ je pro svou relativně malou velikost vhodný najme do vozidel s omezeným prostorem pro umístění. I přes jeho velikosti je obraz výborné kvality ve vysokém rozlišení. Nespornou výhodou monitoru je jednoduché a intuitivní ovládání pomocí dotykových tlačítek. Monitor má dva vstup..
3 100Kč
Cena:2 562Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 3 kamery / Podsvícená tlačítka / Reproduktory / Stmívací senzor
Tento nejprodávanější monitor v kategorií monitorů pro užitková vozidla má úhlopříčku 7 palců, tedy téměř 18cm. Výhodou tohoto monitoru je kromě jeho ideální velikosti i možnost připojení až 3 kamer v rozlišení AHD a rychlé přepínání mezi nimi. Ovládání je jednoduché a intuitivní pomocí podsvícených..
3 250Kč
Cena:2 686Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
Pokud si chcete pořídit více než jednu kameru, tak doporučujeme zvážit koupi monitoru s možností rozdělení obrazu. Při zobrazování kamer na tomto monitoru si můžete zvolit z několika způsobů rozdělení obrazovky. Jeden z nejprodávanějších monitorů pro užitková vozidla má velikost úhlopříčky 7 palců,..
3 490Kč
Cena:2 884Kč
SKU: Vysoké rozlišení / 4-PIN vstupy pro 3 kamery / Dálkové ovládání / Reproduktory / Stmívací senzor
Monitor má velikost úhlopříčky až 9 palců, tedy téměř 23cm, což je velkou výhodou při pozorování obrazu z kamery ze střední a větší vzdálenosti. K tomuto monitoru můžete připojit 3 kamery v rozlišení AHD. Obraz z kamer si můžete rychle přepínat několika způsoby. Ovládání je jednoduché a intuitivní p..
3 590Kč
Cena:2 967Kč
SKU: Vysoké rozlišení / Zobrazení více kamer současně / 4-PIN vstupy pro 4 kamery
V případě, že chcete zapojit několik kamer s rozlišením AHD a zároveň je vidět současně na velké obrazovce, tak tento monitor je přesně pro Vás. Monitor nabízí možnost rozdělení obrazu v různých variantách rozmístění kamer jako např. dvě kamery v horní části a jedna v celé spodní části, nebo pouze d..
3 990Kč
Cena:3 298Kč
Monitor ve zpětném zrcátku 5″ Monitor ve zpětném zrcátku 5″
% Black Friday %
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost uchycení na původní zrcátko/ Funkce v menu
Výhody monitoru ve zpětném zrcátkuuniverzální umístění na každé zpětné zrcátko slouží jako plnohodnotné zpětné zrcátko okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaMonitor ve zpětném zrcátku pro couvací kamery Mon..
1 060Kč 1 450Kč
Cena:876Kč
Stojanový monitor do auta 5″ Stojanový monitor do auta 5″
% Black Friday %
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Možnost přilepení na přístrojovú desku nebo přisátí na sklo
Výhody stojanového monitoru:kompaktní rozměr umístění na čelní sklo pomocí přísavky umístění na palubní desku přilepením okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaStojanový monitor do auta pro couvací kamery ..
1 060Kč 1 200Kč
Cena:876Kč
Sklápěcí monitor do auta 5″ Sklápěcí monitor do auta 5″
% Black Friday %
SKU: RCA vstup pro dvě kamery / Výklopná funkce pomocí tlačítka
Výhody sklápěcího monitoru:kompaktní rozměr umístění na palubní desce přilepením otevření jedním tlačítkem okamžité zapnutí monitoru při zařazení zpátečky možnost výběru vysokého rozlišení výhodná cenaSklápěcí monitor do auta pro couvací kamery Sklápěcí..
1 190Kč 1 330Kč
Cena:983Kč
Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)