-28% Couvací kamera Iveco Daily

Couvací kamera ve třetím brzdném světle pro Iveco Daily je vybavena ultra širokoúhlou kamerou s pozorovacím úhlem 170° a s nočním viděním. Pro lepší couvání i v nejhorších podmínkách jsou v kameře zabudované světelné LED diody, které nasvěcují cestu automaticky při zařazení zpátečky. Velkou službu pro jasnou viditelnost tvoří i zabudované infračervené LED diody, které zjasňují obraz v naprosté tmě. Ke kameře jsou přibaleny všechny kabely, konektory a doplňky které budete potřebovat při montáži. Třetí brzdové světlo s couvací kamerou je zcela vodotěsné (IP68), pevné a odolné i vůči agresivnějším otřesům. Kameru v brzdovém světle je možné po instalaci natáčet podle potřeby a nejvhodnější viditelnosti na obrazovce. Celý komplet je dodáván s kabelem, jehož délku zvolte z rozbalovací nabídky vedle produktu.

Couvací kamera pro Iveco Daily se napojuje na originál monitor nebo na monitory z naší nabídky. Kabely dodávané k našim kamerám jsou stíněné a zaručují vysoce kvalitní obraz bez rušení či skákání obrazu.

Instalace couvací kamery v brzdovém světle je jednoduchá a v případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat. Naše technická podpora Vám ráda odpoví na všechny vaše otázky před i během instalace.

Couvací kamera sedí na Iveco Daily:

 • 2012 - 2016
 • v případě shodných rozměrů i jiné modely

 
Hlavní funkce a parametry:

Kvalitní optika a senzor:
Kamera zachycuje i nejmenší detaily okolí čím vidíte vše na monitoru a zvyšujete tím bezpečnost při couvání. Kamera disponuje nejmodernějším CMOS senzorem s rozlišením až 648x488 p. 

 

Noční režim:
Spojením citlivého senzoru, kvalitní optiky a technologie kamera dokáže vykreslovat obraz i v tmavých místech od 0,1 luxu.  

 

IR svícení:
Couvací kamera disponuje 8-mi IR (infračervenými) LED diodami, jejichž svícení není vidět pouhým okem. Vidí je však náš senzor zabudovaný v kameře. S infračerveným přisvícením couváte i za největší tmy, mlhy či vánice jako za jasného dne. 

 

Stmívací senzor:
Stmívací (soumrakový) senzor se automaticky aktivuje při zhoršených světelných podmínkách a spustí svícení infračervených LED diod.

 

Širokoúhlý záběr kamery:
Kamera zaznamenává obraz v rozpětí až 170°, čímž pokrývá téměř celou parkovací plochu. Tím, že je kamera instalována ve vrchní části vozidla, snímacím úhlem uvidíte i boky zadního nárazníku.

 

Voděodolnost:
Parkovací kamera disponuje nejvyšším krytím IP68 (plná prachotěsnost a odolnost vůči ponoření do vody). 

 

Bez vrtání:
Jednoduchá instalace bez vrtání. Kamera je navržena tak, abyste ji jen vyměnili za brzdové světlo a uchytily ji na již výrobcem připravené upevnění. 

 

Stíněné kabely:
Součástí balení couvací kamery jsou stíněné kabely. Jelikož se jedná poměrně dlouhý kabelový přenos je podstatné, abyste použili naše stíněné kabely. Kabely vyššího standardu, které najdete v našich kamerách přenášejí kvalitní přenos do monitoru a eliminují okolní rušivé signály. Nízká kvalita kabelů zapříčiní nesprávný přenos videa (problikávání, blikání, nepřenese obraz vůbec apod.) Kabely v autě přece nechce dělat nikdo dvakrát :)   


Schéma zapojení:

Obsah balení:

 • 1x Couvací kamera do auta
 • 1x Video kabel 6m
 • 1x Napájecí kabel
 • 1x Manuál v českém jazyce

Iveco Daily

 • Kód výrobku: BC-004
 • Dostupnost: Na skladě
 • 3 150,00 Kč
 • 4 350,00 Kč
 • Cena: 3 150,00 Kč